Víkendové kurzy lyžování a snowboardingu pro děti od 6 do 18 let

“V sezóně 2024 pořádáme již 18. ročník víkendových kurzů lyžování a snowboardingu!”

Leták ke stažení ZDE!

Termíny:

leden 2024 – 6., 13., 20., 27.

únor 2024 – 3. 

 

Náhradní termíny v případě nepřízně počasí budou ve dnech 10.2.2024 a 2.3.2024

Lokalita:

Vzhledem k nestálosti sněhových podmínek po celou sezónu jsme se opět rozhodli uchovat stávající profil střídaní lyžařských středisek. Letos pojedeme do skiareálu Černá Voda (web), který se nám v minulé sezóně osvědčil. Můžete se také těšit na Sedloňov (web) a tradičně na Šerlišský Mlýn (web). Ve všech výše zmíněných areálech jsou ideální podmínky pro výuku dětí.

Sjezdovky jsou blízko parkoviště, obědy v restauraci nacházející se přímo na svahu, nebo v těsné blízkosti, dětský vlíček s pomůckami pro úplné začátečníky, teplé zázemí pro odpočinek během výuky, které je důležité zejména pro naše nejmenší lyžaře. A ve skiareálu Šerlišský Mlýn se tento rok můžeme těšit i na nový rychlejší vlek.

Odjezdy - autobusová doprava:

7:45 hod. – Hradec Králové, parkoviště u městského koupaliště Flošna (sraz v 7:30 hod.)
8:10 hod. – Třebechovice pod Orebem (nám. T. G. Masaryka)
9:00 hod. – Skiareál (pro klienty bez dopravy)

 • Je možné vyzvednout klienta/y i na jiném stanovišti cestou do skiareálu, avšak pouze po předešlé dohodě s hlavním instruktorem kurzu.
 • Návrat cca v 17:00 hod. (Třebechovice) a 17:15 hod. (Hradec Králové).
 • Žádáme všechny klienty o dochvilnost a ohleduplnost vůči ostatním klientům. V případě zpoždění z jakéhokoliv důvodu, prosíme, kontaktujte vedoucího kurzu na telefonních číslech uvedených v kontaktech.

Obědy:

 • Obědy jsou zajištěny v restauraci v bezprostřední blízkosti sjezdových tratí.
 • Zahrnuje: polévku, hlavní jídlo, teplý čaj.
 • Děti si na místě mohou zakoupit i drobné pochutiny a sladkosti.

Vybavení:

 • Účastnící musí mít následující vybavení: Lyže/snowboard s hranami, bezpečnostním vázáním a brzdou, lyžařské boty (přezkáče), hůlky, teplé a nepromokavé oblečení vhodné pro lyžování či snowboarding, rukavice a čepici (popř. náhradní rukavice) a helmu!
 • Podmínkou účasti kurzu je potvrzení o seřízení bezpečnostního vázání (pořízené na sezónu 2023-2024)! Toto lze nahradit čestným prohlášením rodičů. Rodiče zodpovídají za kompletní vybavení. Kontrola vybavení bude prováděna instruktory před zahájením výuky. Toto potvrzení budeme vybírat elektronicky týden před zahájením kurzu. Je to tak časově méně naročné, než vše kontrolovat osobně první den u autobusu.
 • Potvrzení o seřízení bezpečnostního vázání je možné získat u našeho partnera Happy Sport, u kterého se na tuto službu vztahuje sleva 25%!

Výuka:

 • Výuka probíhá pod vedením kvalifikovaných instruktorů s licencí lyžování nebo snowboardingu.
 • Děti jsou rozděleny do malých skupin podle úrovně dovedností.
 • U dětí mladších šesti let je nutná účast rodičů nebo jiné dospělé osoby.
 • Do naší výuky zařazujeme velmi efektivní formu nácviku lyžařských a snowboardových dovedností, tzv. “mezilevel”. Ten spočívá ve výuce jeden na jednoho, kdy instruktor působí pouze na jednoho žáka, aby mu umožnil přejít do pokročilejšího oddílu. Toto se dá praktikovat pouze v případě, že je v družstvu takový jedinec, který už se v jednom družstvu „nudí“, ale do dalšího mu ještě malý krůček zbývá. Tato forma výcviku se ukázala být značně přínosná a hodnotná.

Ceník:

cenik 2024 2

Cena zahrnuje:

 

– autobusovou dopravu do areálu a zpět

– kvalifikované instruktory

– úrazové pojištění

– oběd v místní restauraci (polévka, hlavní jídlo, čaj)

– odměny v rámci posledního soutěžního dne

– upomínkové fotografie a video (formou webového odkazu ke stažení)

Slevy a výhody:

 • 25% na seřízení, krátkodobé půjčení a servis lyžařské a snowboardové výzbroje v Happy Sport!
 • 10% na nákup sportovního vybavení v kamenných prodejnách Happy Sport!
 • Slevy na permanentky ve všech areálech
Po zaplacení kurzovného můžete směle zažádat o slevu v Happy Sport. Postačí sdělit obsluze vaše jméno a že jste klientem Sport-zone. Adresu kamenné prodejny v Hradci Králové naleznete na tomto odkazu.

Pro rodiče:

 • V případě volné kapacity autobusu nabízíme možnost dopravy do vybraného skiareálu a zpět i pro další rodinné příslušníky po dohodě s vedoucím kurzu za cenu jízdného v hodnotě 200,- Kč. Možnost zakoupení obědu v restauraci za 200,- Kč (je třeba hlásit vedoucímu kurzu min. 3 dny před daným termínem).
 • Tradičně pro vás máme připravenou i výuku lyžování a snowboardingu dospělých. Ta bude probíhat odděleně spíše privátní a tudíž velmi efektivní formou po dohodě s instruktory. Budeme se Vám snažit plně vyjít vstříc a vyhovět Vašim požadavkům. Takže po zimě si budete moci směle říci: „Lyžuje celá rodina!”.
Domluvená výuka je podmíněna objednáním min. 7 dní před plánovaným kurzem.

Platební podmínky:

 • Po odeslání přihlášky vám zašleme fakturu na vaši e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce. Po zaplacení vám bude zaslán potvrzovací e-mail. Termín platby bude uveden na faktuře. Termínu platby dbejte zvýšené pozornosti, odvíjí se o něj i částka za kurzy.
 • Po domluvě se lze přihlásit i pouze na část kurzů, poplatek se přiměřeně krátí. Individuální domluva s hlavním instruktorem před zasláním přihlášky.

Všeobecné obchodní podmínky a ochrana osobních údajů:

Vzhledem k nestálosti meteorologických podmínek v poslední době jsme se rozhodli ve spolupráci s Českou obchodní inspekcí kompletně přepracovat naše Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) a vydat Zásady ochrany osobních údajů. Oba dokumenty naleznete na níže uvedených stránkách.